Vali keel:
EST

Ettevõttest


Ajalugu
 ›


Tegutsemisvaldkond
 ›


Ärifilosoofia
 ›


Standardid ja sertifikaadid
 ›


AJALUGU


Ordi AS alustas oma tegevust 1992. aasta kevadel Tartus. Praeguseks laialt tuntud Ordi logo ilmus esimestele arvutitele 1994. aastal – just siis tehti Ordis algust arvutite väljatöötamise, arendamise ja komplekteerimisega. Tänaseks oleme nii äri- kui eraklientide toel kasvanud Eestis väga hinnatud arvutitootjaks paljude Eesti ettevõtete ja haridusasutuste silmis. Oma e-müügiga alustasime 2001.aastal.

Ordi kuulub täielikult Eesti omanikele ning toetab kogu Eesti ühiskonna arengut tervikuna. Arendame sidemeid erinevate edasimüüjatega üle Eesti ja nende valikul oleme püüdnud viia arvutialase teeninduse ja garantiiremondi klientidele võimalikult lähedale. Lisaks meie salongile ja e-poele saab Ordi arvuteid ka Telia e-poest ja Euronicsist.


TEGUTSEMISVALDKOND

 

 • Arvutikomponentide ja lisaseadmete maaletoomine
 • Arvutite tootmine
 • Arvutite ning arvutiosade jae- ja hulgimüük
 • Arvutitehnika hooldus
 • Arvutialased teenused tarkvara jae- ja hulgimüük
 • Riigihanked - Ordi osaleb väga aktiivselt riigihangetes. Osad Eesti ametiasutused ja koolid kasutavad just Ordi arvuteid.

ÄRIFILOSOOFIA


Meie kvaliteedi- ja keskkonnapoliitika rakendamisel järgitakse oma tegevuses järgmisi põhimõtteid:

 • Oma tegevuses lähtume Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest, normidest, täidame rahvusvahelisi lepinguid ning peame kinni headest tavadest ning ärieetikast
 • Arendame, parendame ja täiendame pidevalt firmas juurutatud kvaliteedisüsteemi
 • Rahulolev klient on meie firma edu alus
 • Väärtustame igat klienti ja tema poolt saadud tagasisidet pakkumaks veelgi kvaliteetsemat toodet ja teenust
 • Ordi AS kõige väärtuslikumaks varaks on tema töötajad
 • Uute tehnoloogiate ja seadmete kasutusele võtmisel arvestame nende mõjudega keskkonnale, hinnalt ja kvaliteedilt sarnaste toodete puhul valime keskkonnasõbralikuma toote
 • Olles EES-Ringluse ja Pakendiringluse liige, panustame maksimaalsele võimalikule materjalide taaskasutusele
 • Kasutades kindlaid partnereid utiliseerimisprotsessis välistame kasutatud ja mittekõlbulike seadmete sattumise valedesse kätesse
 • Informeerime kliente seadmete kasutuskõlbmatuks muutumise järgse taaskasutuse ja utiliseerimisvõimalustest ning nõuetest
 • Töötame selle nimel, et parendada firmasiseseid protsesse ja hoida seeläbi keskkond puhtana
 • Koolitustega tõstame oma töötajate professionaalsust ja kesskonnaalast teadlikkust
 • Oma töötajate, tulevaste ja olemasolevate koostööpartnerite teavitamine Ordi AS kvaliteedipoliitikast

STANDARDID JA SERTIFIKAADID


Läbi aastate on Ordi AS saanud ja välja teeninud erinev tunnustusi ning sertifikaate tõestamaks meie pühendumist rahuloleva kasutajakogemuse pakkumiseks.

Keskkonnapoliitika -Ordi AS eesmärkideks on alati olnud kvaliteetse ja soodsa hinnaga toote pakkumine Eesti arvutiturul ning kliendisõbralik teenindus. Samuti jälgime, et kõik meie eesmärgid oleksid saavutatud võimalikult keskkonnasäästlikult. Parendame pidevalt nii oma juhtimis- kui tootmissüsteeme, et säästa võimalikult palju loodust ja tarbida nii vähe kui võimalik!

ISO standardid -Alates 19.06.2002 on Ordi AS kvaliteedijuhtimise süsteem sertifitseeritud Bureau Veritas Certification EST poolt. Ordi arvutite töökindluse ja kvaliteedi tagab ISO 9001:2015 standardile vastav arvutite tootmine, hooldus ja müük. Kvaliteedi garantiiks on ka tihe koostöö suurtootjatega: Ordi on Inteli Platinum Partner ja Microsofti Silver Partner.

Energy Star -Ordi on liitunud ka ülemaailmse Energy Star programmiga. Selle programmi eesmärk on anda vastav märgistus toodetele, mis on väga energiasäästlikud. Energy Star’i kõige uuema sertifikaadi 5.0 peamiseks nõudeks on kasutada arvutites bähemalt 80 Plus Bronze toiteplokke. Need annavad seadmete kasutamisel olulise energiasäästu.

WHQL e. Windows Hardware Compatibility List -Mõned Ordi arvutid on lisatud ka WHQL e. Windows Hardware Compatibility Listi. Sinna nimekirja lisab Microsoft oma partnerite arvutid, mis on MS Windowsiga täielikult ühilduvad.

ILVES programm -Ordi osaleb Microsofti patneritele suunatud ILVES programmis, mis keskendub arvutispetsialistide personaalsele ja kõrgetasemelisele koolitamisele. Tehnilise rõhuga koolituste eesmärgiks on tagada meie klientide kompetentne teenindamine ning pakkuda neile parima hinnaga tarkvara.

HP sertifikaat

Lenovo sertifikaat

Dell sertifikaat

Cisco sertifikaat

Adding to Wishlist...
×