Tootevalik

Kontakt

 

ORDI OÜ E-poe tellimused ja abi
Registrikood  10124387 Tellimuste käsitlemine  E-R 9-17
Üldtelefon  738 5700 Telefon  659 9094
Üldmeil  ordi@ordi.ee E-mail  epood@ordi.ee

 



Teadaanne!

Oleme avatud tavapärastel aegadel. Kauplust külastades palume sisenemisel desinfitseerida käed, kanda maski ja arvestada asjaoluga, et kaupluses võib korraga viibida piiratud arv kliente.




 

 

TALLINN

TARTU

Pärnu mnt 142, Tallinn 11317
Vaata asukohta Google Mapsis

Avatud E-R 9-17.30

Müük
tel.
 659 9080
tallinn@ordi.ee

Garantii ja teenindus
tel. 659 9085
remont.tallinn@ordi.ee

Betooni 9, Tartu 50411
Vaata asukohta Google Mapsis

Avatud E-R 9-17

Müük
tel.
738 5700
ordi@ordi.ee

Garantii ja teenindus
tel. 738 5700
remont.tartu@ordi.ee

 

TALLINNA KONTOR

TARTU KONTOR

Krista Allmets Matis Mugra
Ärikliendi müügihaldur Ärikliendi müügihaldur
tel. 659 9091 tel. 738 5719
krista@ordi.ee matis@ordi.ee

Ristel Kask

Alar Noormägi
E-poe müügihaldur Müügikonsultant
tel. 659 9094 tel. 738 5717
ristel@ordi.ee alar@ordi.ee

Ingo Mägi

Marge Reiljan
Müügikonsultant Müügijuht
tel. 659 9082 tel. 738 5720
ingo@ordi.ee marge@ordi.ee

Leone Kala

Katre Suits
Ostujuht Veebi- ja reklaamihaldur
tel. 659 9092 tel. 738 5726
leone@ordi.ee katre@ordi.ee



Raamatupidamine
  tel. 738 5714
  raamatupidamine@ordi.ee
   

 



Adding to Wishlist...
×