Tootevalik

Ordi toodang


LAUA- JA SÜLEARVUTID


Ordi pakub laias valikus laua- ja sülearvuteid nii vähenõudlikule kodukasutajale, pühendunud mängurile kui ka oma eriala spetsialistidele (nt. joonestajad, projekteerijad jms). 25-aastane kogemus arvutite tootmisel aitab meil valida parimad komponendid, mis tagavad töökindluse. Lisaks sellele on igal kliendil võimalik arvuteid konfigureerida spetsiaalselt oma erisoove silmas pidades. Kõik arvutid toodetakse Eestis ning nendele tehakse põhjalik koormustest.

  


MINIARVUTID


Miniarvutid pakuvad kompaktset ja energiasäästlikku alternatiivi lauaarvutile. Miniarvuti on kerge ja vajadusel on seda kerge kaasas kanda, kuna see mahub ära isegi käekotti. Kui monitoril on VESA kinnitus, saab miniarvuti kinnitada monitori tagaküljele, muutes nii töölaua üldmulje oluliselt puhtamaks. Sisseehitatud wifi-adapteri tõttu saab selle internetiga ühendada kõikjal, kus on selleks võimalus. 


PRO-SEERIA


Ordi PRO-seeria arvuteid luues on enim mõeldud ärikliendile, kuna arvutid on sobivad kestvateks tööarvutiteks. Kõikidel PRO-seeria arvutitel on energiasäästlikud toiteplokid 80+ Bronze (efektiivsus kuni 85%) või 80+ Gold (88%) ning energiasäästliku toote märgis EnergyStar 5.0. Samuti rakendub PRO-seeria arvutitele kuni 5 aastat müügigarantiid ning eelisjärjekorras garantiiteenindus.

Adding to Wishlist...
×