Vali keel:
EST

Ordi toodang

LAUA- JA SÜLEARVUTID


Ordi pakub laias valikus laua- ja sülearvuteid nii vähenõudlikule kodukasutajale, pühendunud mängurile kui ka oma eriala spetsialistidele (nt. joonestajad, projekteerijad jms). 25-aastane kogemus arvutite tootmisel aitab meil valida parimad komponendid, mis tagavad töökindluse. Lisaks sellele on igal kliendil võimalik arvuteid konfigureerida spetsiaalselt oma erisoove silmas pidades. Kõik arvutid toodetakse Eestis ning nendele tehakse põhjalik koormustest.


MINIARVUTID


Miniarvutid pakuvad kompaktset ja energiasäästlikku alternatiivi lauaarvutile. Miniarvuti on kerge ja vajadusel on seda kerge kaasas kanda, kuna see mahub ära isegi käekotti. Kui monitoril on VESA kinnitus, saab miniarvuti kinnitada monitori tagaküljele, muutes nii töölaua üldmulje oluliselt puhtamaks. Sisseehitatud wifi-adapteri tõttu saab selle internetiga ühendada kõikjal, kus on selleks võimalus. 


AIO


All-in-one põhimõttega lauaarvuti ehk monitor, mille sisse on ehitatud arvuti. Monitor-arvuti puhul ei pea pead vaevama juhtmete vedamisega, kuna kõik vajalik on juba monitori sees. Ordi valikus on lisaks hiire ja klaviatuuriga AIO-dele ka puutetundlike mudeleid. Selline tehnoloogia sobib eriti hästi kontoritesse, koolidesse ja kauplustesse.


PRO-SEERIA


Ordi PRO-seeria arvuteid luues on enim mõeldud ärikliendile, kuna arvutid on sobivad kestvateks tööarvutiteks. Kõikidel PRO-seeria arvutitel on energiasäästlikud toiteplokid 80+ Bronze (efektiivsus kuni 85%) või 80+ Gold (88%) ning energiasäästliku toote märgis EnergyStar 5.0. Samuti rakendub PRO-seeria arvutitele kuni 5 aastat müügigarantiid ning eelisjärjekorras garantiiteenindus.


SERVERID


Hea hinna ja jõudluse suhte tõttu sobivad Ordi serverid väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Ordi uue põlvkonna serverid on sama võimsuse juures oluliselt energiasäästlikumad, pakkudes kuni 70% rohkem võimsust kulutatud energiaühiku kohta.

Adding to Wishlist...
×