Tootevalik

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber,

  • Laokood: AC-248529
  • Tootjakood: UACC-OM-MM-1G-D-2
Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C
Hind:
25,69 €
Asukoht Laoseis Tarneaeg
Tellitav 20 2-3 tp
Adding to Wishlist...
×