Tootevalik

E-poe kasutusjuhend ärikliendile

Kuidas luua Ordi.eu e-poodi kasutajakonto?


Konto loomiseks vajutage valgel menüüribal olevale nupule "Logi sisse" ning avanenud lehelt valige "Loo konto" (või vajutage käesolevas juhendis väljatoodud linkidele). Konto loomise esimesel leheküljel valige, kas soovite luua konto eraisiku või ettevõttena ning täitke nõutud väljad.


Pärast konto registreerimist ei saanud kinnitusmeili. Mida teha?


Kontrollige, ega kinnitusmeil ei läinud rämpspostkasti - vahepeal on seda juhtunud. Kui kinnitusmeil pole leitav, võtke meiega ühendust all paremas nurgas oleva vestlusakna kaudu.


Kuidas näha ettevõttele määratud kliendipõhiseid hindu?


Kliendipõhiste hindade nägemiseks peate e-poodi lehitsema oma ärikliendi kontoga. Selle jaoks kasutage pärast sisselogimist valgel menüüribal asuvat rippmenüüd ning valige ettevõtte konto. Seda toimingut tuleb teha iga kord peale sisselogimist, sest esialgu identitakse ettevõtet kasutav isik eraisikuna. See on vajalik sellistel puhkudel, kui ühe ettevõtte alt on õigus tellimusi teha mitmel isikul ning see isik on vaja tuvastada. Seejärel saate vaadelda kogu e-poe tootevalikut teile kehtestatud soodushindadega. Kui mõndadele toodetele on kehtestatud veel ekstra erihinnad, leiate nende toodete valiku Kontohaldus > Kliendipõhised hinnad (või vajuta siia).


Kuidas saan oma ettevõttele kasutajaid lisada ja õiguseid muuta?


Pärast sisselogimist ning ettevõtte konto valimist suunatakse teid automaatselt Töölauale, kus näete kogu oma kontoga seotud infot. Vasakul asuva menüü allosas asub Kasutajate haldus, kus saate lisada ja määrata kasutusõigusi. Kui soovite lisada kasutajat, kellel veel ordi.eu keskkonnas kasutajat ei ole, soovitame tal kõigepealt luua eraisiku konto ning seejärel siduda vastava e-mailiga kasutaja ettevõtte kontoga.

 


 

Kui Ordi.eu uus veebipood parajasti ei toimi või esineb probleeme tellimuse tegemisel, saate ajutiselt endiselt kasutada ka meie vana e-poodi aadressil www.ordi.ee/Epood.

Adding to Wishlist...
×