Tootevalik

Korduma Kippuvad Küsimused

 

Ostmine ›

Tooted ›

Remont ›


OSTMINE

 

Mida tähendavad toote saadavuse tähised?


Laos – Toode on olemas mõnes Ordi laos või esinduses. Selleks, et näha, kus esinduses toode täpsemalt asub, saate vajutada nupule „saadavus.“
Tellitav – Toode ei ole Ordi laos hetkel saadaval, kuid saame selle vajadusel tellida.


Mida teha, kui e-poes ei leidu minu vajadustele vastavat arvutit?


Iga Ordi arvutikomplekti saab muuta vastavalt oma soovidele kasutades konfiguraatorit. Konfiguraatori abiga saad muuta pea kõiki arvutis olevaid komponente. Kui Sinu soov ületab konfiguraatori võimeid, kirjuta palun epood@ordi.ee ja paneme sinu kirjelduste järgi arvuti kokku.


Kas e-poes pakutavate toodetega saab eelnevalt tutvuda?


Kui e-poes on toote saadavus „laos,“ saab sellega tulla tutvuma ka sobivasse Ordi esindusse.


Mul on sooduskood. Kuidas saan seda ostmisel rakendada?


Oma ostukorvi sisu näete lehe ülaosas paremal. Ostukorvi sisenedes märkate seal lahtrit, kuhu saate sisestada sooduskoodi. Seejärel vajutage "rakenda kupong."


Kas kasutatud seadmed on ikka töökorras ja kas neile kehtib ka mingisugune garantii?


Meie poolt pakutavad kasutatud seadmed on enne müüki panemist korralikult üle vaadatud ja toimivad. Kasutatud toodetele tagame meiepoolse garantii 6 kuud.


Kui kiiresti saab kauba kätte?


Kui kaup on laos olemas ja tellimuse eest tasutud, jõuab kaup teieni 2-3 tööpäeva jooksul. Kui soovitud toode puudub parajasti meie laost, edastab meie klienditeenindus teile täpsema tarneaja.


Miks mulle saadetud arvel olev toote hind erineb e-poes kuvatavast hinnast?


Arvel on toodete hinnad kuvatud ilma käibemaksuta. Koos käibemaksuga kogusumma on lisatud arve lõppu.


Tahan midagi tellida, kas pean ka ettemaksu tegema?


Kui tellite tellimuse meie transpordiga, eeldame sellele ka ettemaksu. Enne seda ei saa me kaupa väljastada. Kui soovite kaubale ise järele tulla, saab maksta ka koha peal


TOOTED

 

Arvuti ei tööta, vooluindikaatori tuluke ei sütti?


Eemaldage toitejuhe seinast ja kontrollige kaablite ühendusi. Kontrollige toiteplokil oleva toitelüliti asendit. NB! Juhul kui arvuti tagaküljel on vooluvõrgu valiku lüliti, siis selle asendit ei tohi muuta.


Mida teha, kui monitori vooluindikaatori tuli põleb, kuid pilt ei tule ette?


Kui arvutisse on lisaks emaplaadile komplekteeritud eraldi graafikakaart, siis kontrollige, et monitor oleks ühendatud graafikakaardi sobivasse pesasse.


Ostsin lauaarvuti koos Windowsiga, aga käima pannes küsib Windows aktiveerimiskoodi?


Originaal-Windowsiga arvuti korpuse peal asub kleeps Windowsi aktiveerimiskoodiga. Turvalisuse tagamiseks on koodi esimesed numbrid kaetud turvaelemendiga, mis tuleb loteriipiletile sarnaselt maha kraapida.


Ostsin toote, millega pidi saama kaasa tasuta mängu, kuid karbi sees ei ole mängukoodi. Kust ma selle saan?


Kampaaniatoodetele vastavad mängukoodid on elektroonilised ja väljastatakse arvenumbri alusel. Väljateenitud mängukoodi saamiseks võite võtta ühendust klienditeenindajaga, kes teile arve väljastas või kirjutada epood@ordi.ee. Koodi saamine võib võtta aega paar tööpäeva.


GARANTII JA REMONT

 

Milliste remondi- ning hooldustöödega tegelete?


Tegeleme süle- ja lauaarvutite remondi ja hooldusega. Parandame nii Ordi enda kui ka erinevate brändide mudeleid. Täpsemat infot saab küsida remont.tallinn@ordi.ee või remont.tartu@ordi.ee


Kas remondi jaoks on vaja aeg broneerida?


Remont- ja hooldustöödeks ei ole vaja aega broneerida. Vaja on tulla oma seadmega meie kontorisse, tellida oma seadme järele kuller või saata see meile SmartPostiga. Kulleri või postiga saatmise korral tuleb eelnevalt meiega kontakteeruda.


Kui kaua võtab aega remont?


Keskmine remondiaeg jääb alla 3 tööpäeva.

Adding to Wishlist...
×