Vali keel:
EST

Kohaletoimetamine

Kauba kättesaamiseks pakume kolme võimalust, mille hulgast saate valida just endale sobiva:

OSC KULLER

Meie enimkasutatav transpordiviis, mis toimetab kauba kliendi soovitud aadressile, kasvõi koju või kontorisse. Kliendile kõige mugavam ja kiirem valik.

Kui teie tellimus täidetakse tööpäeval enne kella 14:00, jõuab pakk teieni järgmisel tööpäeval hiljemalt kell 17:00.

PAKIAUTOMAADID

Toimetame kauba teile sobivasse Omniva või Itella pakiautomaati, mis asuvad üle Eesti erinevates kohtades. See on kliendile kõige paindlikum valik, kuna lähimasse pakiautomaati kaubale järele saab ta minna just talle sobival ajal.

Omniva pakiautomaatide asukohad leiad siit.
Itella Smartpost pakiautomaatide asukohad leiat siit.

ISE JÄRELE

Kaubale on võimalik järele tulla ka Ordi esindustesse ja sellisel juhul me transporditasu ei küsi. See on kliendile kõige soodsam valik.

Ordi esinduste asukohad leiat siit.

 


 

Tähelepanekud


Üle 200-eurose ostu korral on Eesti piires kohaletoimetamine TASUTA!
Ordi e-poest tellides on transporditasu maksumuseks Eesti piires pakiautomaati 2,9€ ja kulleriga 3,5€ olenemata paki suurusest. 

Kaup jõuab teieni 2-3 tööpäeva jooksul, juhul kui soovitud tooted on laos kohe olemas ning tellimuse eest tasutud. Muul juhul edastab meie klienditeenindus teile täpsema tarneaja.

Kui soovite tellida kaupa välismaale, palume saata oma kontaktandmed ja aadress epood@ordi.ee ja täpsustame transporditasu.

Lähtudes keskkonna säästmisest, kasutame enamasti korduvkasutuses olevaid pakendeid, seega ootame mõistvat suhtumist, kui kaup saabub sellele mitteomases pakendis.

Kui paki üleandmine kullerteenusega ei õnnestu kolme tööpäeva jooksul, tagastatakse kaup saatjale(Ordi AS-le) ja teiega võetakse uuesti ühendust.

Kauba kättesaamisel veenduge, et kauba pakend oleks vigastusteta. Vastasel juhul kirjutage kindlasti sellekohane märkus kulleri saatelehele või keelduge paki vastuvõtmisest ning teavitage meid elektronposti teel epood@ordi.ee

Adding to Wishlist...
Ă—