Vali keel:
EST

Lenovo EDU


LENOVO 100e Winbook

Loodud tänapäeva klassiruumis kasutamiseks

Lenovo 100e Windows Notebook on võimas abivahend igapäevases õppetöös. Tänu Windows 10 Pro operatsioonisüsteemile ja mitmesugustele mäluvõimalustele sobib see ideaalselt klassiruumis kasutamiseks. Lenovo 100e Windows Notebooki on kerge kaasas kanda. Ühtlasi on tegemist tugeva arvutiga, mis suudab vastu pidada sagedastele müksudele ja põrutustele. Õpetajad saavad nüüd keskenduda õpetamisele ega pea enam muretsema seadmete mahapillamise pärast.

Ekraan
11,6"

Protsessor
Kuni Intel® Celeron® N3450

Mälu
Kuni 4 GB LPDDR4

Kõvaketas
Kuni 128GB eMMC


Teadmistes peitub jõud

Kas kardate, et õpitarkvara kasutamine, kodutööde salvestamine ja testi tulemuste vaatamine muudab õpilaste seadmed aeglaseks? Mitte siis, kui kasutate Lenovo 100e Windows Notebooki. Seda tänu võimsatele Intel® Celeron®-i protsessoritele, Windows 10 Pro operatsioonisüsteemile ning vähese võimsustarbega DDR4 mälule, mis parandab arvuti tööd ja suurendab energiatõhusust, ilma et õppetöö kiirus kannataks.

Vastupidav igasugustele löökidele

Õpilased võivad elektroonikaseadmetega üsna hooletult ümber käia. Seepärast on Lenovo 100e Windows Notebook konstrueeritud piisavalt tugevana, et pidada vastu ka kõige pöörasemale koolipäevale: kodust bussi peale, bussi pealt kooli, sealt edasi õpperetkele ja igale poole mujale. Arvuti on läbinud 12 MIL-STD 810G testid ning võib hoobelda nii oma tugevdatud portide ja liigenditega kui ka vedelikukindla klaviatuuriga.

Kodutöö tegemine pole kunagi olnud nii lõbus

Õpilased kulutavad pikki tunde uurimistööde tegemisele, lugemisele ja kirjutamisele. Seetõttu veedavad nad palju aega ekraani ees. Mittepeegeldava 11,6-tollise ekraaniga HD-ekraan mõjub silmadele vähem kurnavalt ja aitab pikad töötunnid kergemini talutavaks muuta. Ühtlasi saavad õpilased luua ühenduse Wi-Fi-ga ja teiste seadmetega arvuti paljude portide kaudu, mis tagavad võimsa ja kiire andmevahetuse.

Paindlik kaamera paindlikuks õppetööks

Mis saaks olla parem kui HD-kaamera? Eks ikka veebikaamera, mida saab 180 kraadi ulatuses pöörata. Lenovo 100e Windows Notebook just seda õpilastele võimaldab. Nüüd saavad nad lahedal viisil jäädvustada fotosid, salvestada ettekandeid ja teha rühmakaaslastega koostööd.

 


LENOVO 300e Winbook

Muudab õppimise paindlikuks ja lõbusaks

Õpetamise ja õppimise puhul tuleb arvestada mitmesuguste vajadustega ning just seda see sülearvuti võimaldab. 300e Windows Notebookil on Yoga tüüpi disain, tänu millele saab seda kasutada igasuguses õpikeskkonnas. Võimalus arvutit eri moel kokku-lahti voltida – sülearvutiks, tahvelarvutiks, n-ö telgiks ja lihtsalt toel seisvaks ekraaniks – muudab selle ideaalseks nii õpilastele kui ka õpetajatele. Kusjuures ekraani saab kasutada samamoodi, nagu ollakse harjunud tegema enamiku teiste seadmete puhul – ikka puudutuse kaudu.

Ekraan
11,6"

Protsessor
Intel® Celeron® N3450 

Mälu
8GB LPDDR4

Kõvaketas
128GB SSD

Õppetöö vanal tuttaval moel

Tänapäeva õpilased on üles kasvanud tehnoloogia keskel, kasutades pidevalt puutetundlikke ekraane. Selle 11,6-tollise HD-ekraani puhul on rakendatud 10 punkti mitmikpuute tehnoloogiat ja kasutada saab ülitäpset survetundlikku aktiivpliiatsit, mis võimaldab õpilasel visandeid ja märkmeid teha samamoodi nagu tavalise paberi ja pliiatsiga.

Paindlikkus, millest seni võis vaid unistada

Uurimistööd tehes saavad õpilased kasutada seadet sülearvutina. Õppematerjalide vaatamiseks sobib aga toel seisva ekraani režiim. Seevastu ideede visandamiseks saab seadme voltida tahvelarvutiks ning ettekannete tegemisel n-ö telgiks. Mitmikpuute tehnoloogia on iseäranis otstarbekas õppetööga seotud rakenduste ja tööriistade kasutamisel.

Peab vastu esimesest kellahelinast viimaseni

Õpilastel pole enam vaja laadijat kooli kaasa tassida. Kuna 300e Windows Notebooki aku peab vastu kuni 10 tundi, saab seda kasutada esimesest koolitunnist viimaseni. Nii on tagatud õpilaste pidev osalemine ja koostöö, ilma et pärast igat tundi oleks vaja laadijat otsima minna.

Töötab sama suure hoolega kui õpetaja

Tänu Windows 10 operatsioonisüsteemile ja DDR4 mälule on see sülearvuti koolis kasutamiseks ideaalne, käitades kõiki põhilisi õpitarkvarasid ning salvestades õpilaste kodutöid, kontrolltööde tulemusi ja muid õppetööga seotud faile.

 

Tasuta kaasa LanSchool programm

Ostke õppetöös kasutamiseks mõeldud Lenovo kuvar või arvuti ja te saate kaasa:

  • 1 TASUTA piiramatu kasutusajaga LanSchooli litsents iga seadme kohta
  • LanSchooli tugi terveks aastaks
  • Erihinnaga lisalitsentsid

Väärtused

  • Lihtsustab koolides ja sealsetes klassiruumides kasutatavat tehnoloogiat ning muudab kergemaks hallata korraga paljusid seadmeid ja kasutajaid.
  • Annab õpetajatele ja IT-töötajatele tööriistad, mille abil jälgida õpilase edenemist, kõrvaldada igasuguseid segajaid, parandada õpilaste koostööd ning tagada turvaline digitaalne õpikeskkond.

 

Lenovo 100e Winbook

Lenovo 300e Winbook

Adding to Wishlist...
×