Tootevalik

Microsoft Windows 10 Home (OEM, DVD) 64-bit

  • Laokood: 3200-1576
  • Tootjakood: KW9-00139
  • Garantii: 24 kuud
Microsoft Windows 10 Home (OEM, DVD) 64-bit - kõik, mida vajate tõhusaks asjade ajamiseks. Hea hinnaga Windows 10 Home OEM (Original Equipment Manufacturer) versiooni saab osta ainult koos arvutiga - operatsioonisüsteem on juba eelnevalt ostetavasse arvutisse installeeritud.

Ole Windows 10 Home abil produktiivne

Windows 10 Home hõlmab kõiki uuenduslikke meetmeid, mis aitavad teil produktiivne olla: puuteekraani tugi, intuitiivne kujundus, funktsioonid, mis aitavad teil keskenduda ja luua. Sisseehitatud turbefunktsioonid, sh viirusetõrje, tulemüür ja Interneti-kaitse. Süvenemisabi, mis võimaldab teatised, helid ja märguanded kindlal ajal blokeerida, et saaksite segamatult töötada. Ajaskaala kaudu on mugav kiiresti sirvida viimatisi dokumente, rakendusi ja veebisaite. Mänguriba kaudu saate mängu reaalajas voogedastuse kaudu esitada, kuval toimuvat salvestada ja individuaalseid helisätteid juhtida.

Windows 10 Home tagab tervikliku, sisseehitatud kaitse

Microsoft Windows 10 Home (USB P2) ENG pakub uusi funktsioone ja turbevärskendusi regulaarselt, nii nagu tahate. Ajastage need sama päeva õhtuks, järgmiseks nädalaks või järgmiseks kuuks. Windows 10 Home seadmed on kaitstud põhjalikult ning mõeldud on kõigele: kaitset pakutakse internetist pärit viiruste, pahavara ja lunavara eest, millega üritatakse kaitset nõrgendada.

Windows 10 Home on mõeldud meile kõigile

Olgu teil erivajadus, isiklik eelistus või ainulaadne tööstiil – Windows 10 Home kohaneb teiega. Ehtne Windows 10 Home, ehtsad eelised - parima arvutielamuse saate vaid ehtsa Windows 10 Home versiooniga. Osta Windows 10 Home ja koge parimat arvutielamust.
Microsoft Windows 10 Home 32/64bit OEM litsents, DVD ENG - saab osta ainult koos arvutiga
Hind:
119,00 €
Asukoht Laoseis Tarneaeg
TALLINN 5 KOHAL
TARTU 8 KOHAL
Tellitav 20 2-3 tp
Laoseis viimati uuendatud: 2022-10-01 23:09:04
License
Software type Original Equipment Manufacturer (OEM)
License type Full packaged product (FPP)
License quantity 1 license(s)
System requirements
Minimum storage drive space 20 GB
Minimum RAM 2 GB
Minimum processor speed 1 GHz
Minimum DirectX requirement 9.0
Minimum display resolution requirement 800 x 600 pixels
Architecture support
64-bit computing Y
Features
Language version English
Media type DVD

Soovitame lisaks

Adding to Wishlist...
×