Tootevalik

Andmetaastus


MIKS LASTA ANDMED TAASTADA ORDIS?

  • Usaldusväärne teenus üle 25-aasta tegutsenud ettevõttelt

  • Tasuta diagnostika

  • Professionaalsed eriseadmed

  • Tolmuvaba keskkond kõvaketaste avamiseks (cleanroom)

  • Andmete konfidentsiaalsus

 

 

ENIMLEVINUD KÜSIMUSED-VASTUSED


Millistelt seadmetelt saab andmeid taastada?


Teostame andmete taastamist HDD kõvaketastelt, RAID massiividelt, NAS võrguseadmetelt ja serveritest, SSD-mäluseadmetelt, mälupulkadelt ja mälukaartidelt.


Kustutasin kogemata olulised failid. Kas on võimalik need tagasi saada?


Kui ilmneb, et olete andmekandjalt ekslikult eemaldanud teile olulised failid, tuleks kohe lõpetada seadme kasutamine ja sellele uute andmete talletamine. Kui nii toimite, on enamasti võimalik kustutatud andmed veel taastada.


Kui kõvaketas ei ole enam arvutis leitav?


Tegu võib olla rikkis elektroonikaga, veaga andmekandja püsivaras, suures hulgas loetamatutes sektorites või defektsetes lugemispeades. Need probleemid ei takista meid andmete taastamisel.


Kui andmekandja kukkus maha ja ei tööta enam?


Põrutuse tagajärjel saavad enamasti kahjustada kõvaketta lugemispead. Sellisteks töödeks on meil kohapealne puhasruum(cleanroom), kus kõvakettaid avada ning professionaalsed vahendid kõvaketta sisemiste komponentide vahetamiseks.


Vedelikukahjustus?


Vedelik kahjustab kõvaketta elektroonikat ja võib põhjustada lühist. Kindlasti ei tohiks niisket või vededelikukahjustusega andmekandjat tööle panna, kuna on suur risk seda rohkem kahjustada.


Mida mitte teha?


Kindlasti ei tasu kõvaketta parandamist ise proovida. Sageli tehakse kõvaketas lahti tolmuses ruumis ja katsetatakse erinevaid nippe. Tulemus on tihti see, et meie kätte jõuab algsest oluliselt kehvemas seisus olev kõvaketas ning sageli ei õnnestu neid taastada ka eritehnikaga.


Millised on tööde tähtajad?


Hinnapakkumise teeme 1-3 tööpäeva jooksul. Selle aja sees teostame seadmele tasuta diagnostika ja anname teada täpse teenuse maksumuse.


Kui palju maksab andmete taastamine?


Kuna andmekandjaid ja nendega tekkivaid vigu on erinevaid, siis töö hind sõltub konkreetsest juhtumist. Täpse töö hinna ütleme peale andmekandja diagnostikat, mille teeme tasuta.


Kuhu katkine seade toimetada?


Selle saab tuua lähimasse Ordi esindusse või saata postiga otse teenindusse enne sellest e-maili või telefoni teel teavitades.

 


 

KONTAKT


Kui soovid rohkem infot andmete taastamise kohta, tasub seda küsida Tallinna garantiiteeninduse juhatajalt Ralf Vannikult: andmetaastus@ordi.ee

Adding to Wishlist...
×